Корзина
10 отзывов
Первый Топливный Центр
+380684558711
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Клей для плитки Ceresit СМ 11

  • В наличии

128 грн.

+380684558711
телефон для заказа
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Клей для плитки Ceresit СМ 11
Клей для плитки Ceresit СМ 11В наличии
128 грн.
+380684558711
телефон для заказа
Купить

Описание

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Суха суміш Ceresit CМ 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, що не деформуються, керамічними плитками розмірами не більше ніж 40 × 40 см із водопоглинанням не менше 1%. Суміш Ceresit CM 11 застосовується усередині та зовні будівель у житлово-цивільному і промисловому будівництві. Для облицювання зовнішніх поверхонь, а також приклеювання керамогранітних плиток із водопоглинанням менше 1% необхідно застосовувати суміш Ceresit CМ 11 із додаванням емульсії Ceresit СС 83. Для приклеювання плиток із природного або штучного каменю чи мармуру світлих відтінків потрібно застосовувати інші суміші групи СМ відповідно до призначення.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою, міцною та рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити та відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 11 за 24 години до початку робіт. За наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм виконати ремонт матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Гіпсові основи, а також основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) проґрунтувати Ceresit CT 17.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Приготування розчинової суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °С до +20 °С) з розрахунку 0,24 л на 1 кг сухої суміші (6 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинову суміш приблизно 5 хвилин і знову перемішати. Суміш можна використовувати протягом 2 годин. Приготовану розчинову суміш тонким шаром нанести на поверхню, що облицьовується, за допомогою лопатки, шпателя або терки та розрівняти зубчастою теркою чи шпателем. Викласти плитки на нанесену розчинову суміш і притиснути. Максимальна товщина шару розчинової суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. таблицю). Плитки попередньо не змочувати водою! Не рекомендується викладати плитки у стик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше ніж 2 мм. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинову суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 10 хвилин, після укладання плитку можна коригувати протягом наступних 20 хвилин. При підвищенні температури час облицювання та коригування скорочується. Залишки розчинової суміші з поверхні плитки треба змити до її затвердіння. В нормальних умовах розшивання швів слід виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання та заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ та силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect.

Характеристики

Основные атрибуты
Производитель  Ceresit
Страна производительУкраина
Состояние материалаСухая смесь
Тип по составуЦементная
Тип использованияДля внутренних работ
УпаковкаМешок бумажный
Фасовка материала (кг)25.0

Информация для заказа

  • Цена: 128 грн.